poniedziałek, 30 września 2013

Kocica Antonina.

Przedstawiam Kocicę Antoninę, powszechnie zwaną w naszym domu "Miał".Kocicę uszyłam na wyzwanie do Art Piaskownicy - Rękoczyny Sagitty. Właściwie to uszyłam na to wyzwanie Wilka Antoniego (dzielnie przez wiele wieczorów modelując, doszywając, wypychając i przyszywając), ale jest tak wielki, że nie da się ładnie w domu sfotografować, a Antoś pokonany przez jesienne bakcyle do wyjścia się nie nadawał. Także na Wilka jeszcze czas przyjdzie.
 Kocicę poczynilam w jeden wieczór uświadamiając sobie, że przecież mam dwójkę dzieci i jak to się moja Barbara wścieknie (i słusznie) jak Antoś dostanie wilka , a ona nic. A jak to zwykle bywa w takich sytuacjach - Kocica niedopracowana, nie taka jak chciałam, zupełnie nie wedle zamierzeń - a stała się ukochaną towarzyszką Basiuni (śpi z Miał, na nocniczek z Miał, do jedzenia tylko z Miał, pierwsze słowa po przebudzeniu to już nie "Mama" tylko "Miał" !).


Najważniejszą cechą Kocicy i zapewne przyczyną sukcesu jest jej milusińskość w dotyku, czego na zdjęciach raczej nie widać. Uszyłam ją z kocyka z mikrofibry, który jest nieziemsko mięciutki. Wypchana jest wkładem poduszkowym z ikei, tak na luźno, by mogła być poduszką.  Uszka i ogonek ozdobione bawełną, a twarz na szybko wyszyta białą włóczką . Wąsy muszę jeszcze poprawić, bo ciągle Barbara je wyciąga :).


A tu dla oszacowania wielkości Kocicy obrazek przyjaciółek przy śniadaniu :). Basia 98 cm ;). 

Miłego tygodnia!
M.

p.s. zbliża się kolejny KCW ! Poczytać można TU.

5 komentarzy:

 1. świetny kociak :) wcale się nie dziwię że Basia wszędzie z nim chodzi :) a jak ja byłam mała to miałam takiego dużego czarnego kota i był moją ulubioną przytulanką... coś w tych czarnych kotach jest.. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. cudowne kocie... cala jego doskonałość tkwi w jego niedoskonałości :) no to "miał".... :)

  OdpowiedzUsuń
 3. piękna 'Miał'!! bardzo bardzo mi się podoba i faktycznie duża Ci wyszła! ciekawość mnie zjada jak ogromny jest ten wilk :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Jaka ona śliczna:)) I fajne nadaliście jej imię Miał:)

  OdpowiedzUsuń
 5. O rety, jak moja Kircia. Zakochałam się w niej:))

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...