poniedziałek, 5 listopada 2012

Moja jesień.


Moja jesień ulubiona. Moja jesień wymarzona. Moja jesień kiedyś...


Moja jesień dziś...Czy zamieniłabym się? ... Nigdy w życiu! 
No może na 1 godzinkę dziennie?... pliiis...


M.


p.s. Zdjęcie nr 1 pochodzi z sesji robionej w podzięce dla Maryszy - w rogu jej śliczny notesior , który dla mnie zrobiła :). Więcej zdjęć niebawem!

11 komentarzy:

 1. Fantastycznie to ujęłaś :)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetne! Choć ten przesyt leków jest niepokojący, oby jak najmniej infekcji Wam się zdarzało :) i oby czasem trafił się taki dzień z herbatką i Austen pod kocem :) buziaki!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Skąd ja to znam :-) Muszę jednak przyznać, że coraz więcej ze zdjęcia No 1 przechodzi u mnie na zdjęcie No 2 :-) Powolutku... Tego i Tobie życzę. Jane Austen, oj lubię, lubię! Zdrowia życzę! Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ach, i jeszcze ;-) Gdybym zasiadala w komisji od Nagrody Nobla osobiście dopilnowałabym Nobla dla Fridy ;-), tej ze zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 5. noooo pewnie, że jesień dziś jest piękniejsza :D

  OdpowiedzUsuń
 6. u mnie tez aktualne to drugie zdjęcie ... :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fantastyczne!! Jestem tu pierwszy raz i wlasnie sie zachwycilam.. Piekne rzeczy robisz. I to zdjecie, ta jesien! Super.. ha i mi to drugie zdjecie jest jakby blizsze ;)Moja jesien zasmarkana ;)Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. super zdjęcia :D piękna kompozycja :D
  i jakie realne i dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. ojej! idealnie trafiłaś - całe moje i wielu wielu z nas życie....Jane - ukochana zaraz po Ani z Zielonego Wzgórza:) u mnie tylko jest ta różnica, że wszystko mam w kolorze niebieskim (mam dwóch krasnali Jasia i Stasia), u Ciebie jednak coś się zmienia;) trochę różu doszło wraz z córcią, prawda?:)
  Zdjęcia - prze-piękne!!!!trafiłaś w sedno! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...